top of page

לקוחות משתפות

שרית יקרה שלי,

לאחר תהליך ארוך שרובו מאחורינו, בו היית לצידי בטוב וברע והפכת לחלק מחיי- אני רוצה להודות לך.

תודה על ליווי מקצועי ומדויק, על שידעת להקשיב ולהתגמש לצרכים שלי.לתמוך, לייעץ ולהרים כשהיה קשה.

על שנכנסת לליבי בדרך העדינה אבל חדה, על ההקשבה וההכלה גם מעבר לזמן הייעוץ.

על האכפתיות ברמה האישית והחידוד המקצועי.

על העזרה במקומות בהן חיפשתי פרקטיות לאחר שפירקנו את האמת הפנימית שלי.

החדרת בי אמון, החזרת לי את הבטחון בעצמי וביכולות שלי וידעת לאפיין באופן מדויק את החוזקות והדרך שלי. את חוד החנית במשבר גיל ה40 שלי.

הדרך והתכנית שגיבשנו ילוו אותי בכלל המטרות והחזון שלי לשנים הקרובות.

זכיתי שתצעדי איתי את המסלול הזה!

זה לא סיכום סופי, רק ביניים אבל חשוב לי להודות ולהוקיר על הדרך וההשקעה מכל ה. את אדם נדיר ומיוחד. שחקנית נשמה 

תודה רבה ליאת

שרית היקרה

אחרי תהליך עמוק, פנימי ומשמעותי משותף עם שרית

- קצת קשה להאמין שאני חייה 40 שנה, מגדלת בנות, מנהלת קריירה, בזוגיות... ועד כה לא התעמקתי עם עצמי עד לאותה פעולת בסיס, אותו סופר פאוור שהוא שלי, שכשאני מוליכה החוצה אני זורחת והעולם זורח בחזרה.

ובסוף זה מתנקז למשהו מאוד חד שמקרב אותי לעצמי ומבהיר כל כך הרבה. 

כמו מסלול המראה שמדליקים לו את האורות. התהליך מכניס זווית של חדוות יצירה בכל דבר שאני עושה. כי הזווית שלי בתוכו ברורה.

וזה מייצר נתינה מדוייקת  ומיושרת לעצמי וההזנה מלאה ומספקת.

ומשהו בסיסי נהיה ברור יותר בחיים :)

ושרית היא נפלאה, חכמה, איכפתית ויודעת איך לחבר ולאסוף את כל הנקודות לתוצר שהוא פרייסלס! 

ממליצה מאוד לכל מי שנמצאת במעגל של הוצאת אנרגיה לא מתגמלת ומספקת.

ולכל מי שרוצה להכיר את עצמה עוד קצת-הרבה ולדייק מסלול. 

 תודה יעל!

שרית, רציתי לומר לך תודה! תודה על הדרך שבה הובלת אותי יד ביד. הגעתי לנקודה שבה אני מלאת תקווה לגבי ההווה והעתיד לבוא.

כאשר התחלנו, הייתי באמצע צומת דרכים. אם הייתי יכולה לצייר את מצבי, זה היה נראה כך: "אני עומדת באמצע שום מקום וסביבי שבילים רבים, הערפל מסתיר לאן כל שביל מוביל. לא ידעתי איפה אני ולאן לפנות. דבר אחד היה בטוח, אני לא יכולה יותר להישאר כאן, אבל אם לא כאן אז לאן? לא משנה מה עשיתי, לא מצאתי את התשובה, קפאתי במקום ובתוכי צעקתי הצילו".

ומתוך הערפל שמעתי את קולך, הסתכלת עלי, הושטת לי את ידך, ולמרות שהיססתי, תפסתי את ידך. כאשר התחלנו לדבר, ידעתי שאת מבינה אותי, רואה אותי! השתמשת בכלים ומתנות שהיו לך, כדי להסיר את הערפל סביבי. לקחת את ידי והצבעת על כל אחד מהשבילים שעמדו לפני ועזרת לי למצוא את השביל, בו פורחים הפרחים עבורי. היום אני יודעת באיזה שביל לצעוד ולמה. ואני מתרגשת וכבר לא קפואת במקום, אלא רצה קדימה ומתרגשת מהדרך שאני רואה לפני.

תודה, שרית, על הדרך בה צעדת יחד איתי ועל הדרך שבה עשית זאת. ענת

שרית יקרה,

כבר כשנחשפתי לראשונה לפוסטים שלך הרגשתי שמדובר במשהי שתוכל להבין את המקום המורכב שבו אני נמצאת. ואכן, גיליתי אישה מקסימה שמושקעת כולה בעזרה לנשים שמצויות בלבטים בתחום הייעוד שלהן, וזאת ללא שיפוטיות ומתוך חיבור לתהליכים מצמיחים שהיא עצמה עברה בחייה. התהליך שעברנו ועודנו עוברות יחד, מעודד אותי להזכר באמונה הנשכחת, זו שהיתה לי פעם ודהתה עם השנים ועם האימהות, שאני בעלת ערך לסביבתי.שאמצא שוב את דרכי לתרום לקהילה באמצעות הכוחות הייחודיים לי. שרית חוזרת ומדגישה את הליגיטימציה ואף את ההכרח לעסוק במה שגורם לנו ״להרגיש חיים״. היא מלאה באופטימיות ובאמונה בדרכה ובדרכן של הנשים שאותן היא מלווה. בדרך המשותפת שלנו קבלתי משרית הרבה מידע, רעיונות וגם לא מעט משימות, ולצידם תמיד גם אוזן קשבת, סבלנות, רגישות ומסירות. היא מעודדת חקר עצמי ותרמה לי רבות בהעלאת המודעות למחשבותי ורגשותי בתחומים שונים. לסיכום, אני מאמינה שכל מי שמעוניינת בכתף תומכת וביצירת קרבה לעצמה, וגם מי שמחפשת אחר הגשמה באמצעות השתלבות מקצועית בסביבתה, תוכל  להתרם  רבות מעבודה עם שרית. תודה רבה ענבל

לתהליך שעברתי ביחד עם שרית אני קוראת "מסע להכרת האני החדשה"מאז לידת בני הבכור (בן 4) אני מרגישה שאני לא נמצאת במקום הנכון לי מבחינת הקריירה. זו קריירה שבניתי במשךשנים, מקצוע שאני אוהבת וגם ממש טובה בו, תחום שאני מתחברת אליו. חיפשתי שינוי מסויים, אבל אז הגיעה מגיפה עולמית, סגרים, בידודים, היריון ולידה של בתי הקטנה. במהלך "חופשת הלידה"עם הבייבית היה ברור לי שעלי לעשות שינוי, אבל השאלה הגדולה היתה- איזה שינוי ?במקרה (או לא) נחשפתי למספר תכנים ששרית כתבה ומאוד התחברתי אליה והחלטתי להעז. אז יצרתי איתה קשר, עשינו שיחת היכרות והרגשתי שיש בינינו כימיה והבנה. המסע שלי כלל הרבה חששות, עכבות, סיבות ללמה לא; קורונה, בלא מעט בידודים מהגן, עבודה שהפריעה באמצע, מחלות ילדים, שביתות שקרקעו אותי לבית, ובעצם החיים שקרו במקביל ותוך כדי התהליך שעברתי ביחד איתה. שרית העבירה אותי ואיתי מסע מדהים שמילא אותי בביטחון מחודש בעצמי, בהבנה ודיוק של מי אני,במה אני טובה, מה אני באמת רוצה. תובנות שעלו במהלך הפגישות הדהדו בי הרבה אחרי, גרמו לי להיות במקום אחר ובהתכווננות אחרת. גם אם השינוי לא יקרה ברגע זה, עכשיו זה הזמן לזרוע את הזרעים לתחילתו את השינוי. שרית empowered אותי בכל פגישה, בהודעות בווטסאפ, התמקדה תמיד בחוזקות שלי וממש נתנה לי הרגשה נעימה, מעצימה, אך עם זאת דורשת ואחראית, חיברה נקודות/ רעיונות בצורה פנומנלית, הגתה רעיונות עבורי שאפילו לא חשבתי בכיוון שלהם אבל קלעו בול בתהליך. הרגשתי שהפגישות שלנו זה הזמן היחידי שלי שהוא ממש עבודה עלי, הזמן שלי לעצמי, ואני כבר מתגעגעת לזה...

מירב שם בדוי

שרית יקרה,

רציתי להודות לך. אני עדיין בשלבים הראשונים של התהליך, אבל כל אחד ואחד מהשלבים כל כך חשוב והאופן שאת מדייקת אותו כל כך עוזר לי להבין כמה אי אפשר לוותר עליו, כמה חשיבות יש לעבור את כל אחד מהצעדים וכמה כל שלב מקדם אותי לשלב הבא לקראת מציאת הייעוד שלי. 

את מקסימה ועל זה תודה נוספת 

תודה 

חן 

את החזרת לי את הדבר הכי חשוב

החיבור לאמת הפנימית הזאת והאמונה בעצמי

ומכאן השמיים הם הגבול

תודה רבה 

מורן

כבר מהפגישה הראשונה שרית מצאה את הפעולה שתעזור לי להתחבר לעצמי.

בנחישות והתמדה היא הצליחה למקד אותי בדברים החשובים ולכוון אותי למקום הנכון.

תודה רבה על התהליך ועל ההשקעה 

קרין

שרית יקרה, 

מפוסט אקראי בפייסבוק הצלחנו להרים סדנא על קריירה . פה אצלי ביוקנעם המושבה. 

באומץ באת ממודיעין הרחוקה. לבית מלא אמהות ותינוקות. שכולן הגיעו לקבל ממך כלים מעשיים למציאת וקצת לסדר להן את העניינים בראש אחרי הלידה. 

כי כשילד נולד הצרכים משתנים, הרצון והפוקס משתנים...

אז תודה לך שרית! 

הבנות נהנו ושמחו להכיר

הן יצאו עם תובנות וכלים. 

 

הסדנא היתה קולעת ומכוונת. 

ואין ספק שנשמח לעוד ביקור. נתראה בהמשך. 

ושוב 

תודה נעמה.

ממליצה בטירוף!

בזכות שרית מצאתי את היעוד שלי, קילפתי את כל הדברים שמנעו ממני להגשים את עצמי

תהליך הכי חשוב שעברתי בחיים שלי מבחינה מקצועית

טניה ז

הי שרית, 

רציתי לומר לך שכל מפגש אימון איתך היא חוויה מעצימה עבורי. הרגישות, ההכלה, הכנות, והיושרה שלך באים לידי ביטוי בהשקעה וברצון שלך לעזור. לאט לאט נרקם חלום חדש עבורי ואני מתחילה לראות את הניצנים לקראת עתיד מבטיח . זכיתי לשליחה טובה בתקופה כבויה בחיי ולאט לאט האור חוזר בזכות האימון וההשקעה שאת נוטעת בו. 

תודה רבה

רחלי

הגעתי לשרית בתקופה שבה עמדתי בצומת דרכים מורכב מבחינה תעסוקתית. לאורך כל התהליך, הרגשתי מלווה ועטופה באופן המקצועי והאדיב ביותר. ביד מכוונת, עדינה ומחושבת, שרית הוליכה אותי ברגעים של ספק ובלבול, ברגעים של קושי ותובנות חדשות שהגעתי אליהן. היא אשת מקצוע מעולה, ואני ממליצה עליה מכל הלב.

דינה, אמא לשתיים

The relationship was established in March 2017, a critical time for me personally and for my organisation (BlueBerry). It is a year since I left my job. It also the end of the first financial year for BlueBerry.

So coaching would assist me in thinking and planning my life as well as the life of the organisation.

Thinking about how as a person I would like to grow as a leader of the organisation that is also growing.

Allowing those who work with me also grow in their roles.

Handling difficult conversations with staff members especially where a staff member is a family member.

In the past, when things did not go well in the workplace, it would affect my relationships at work as well as those with my family members. This is changing as I think a lot about engaging the issues without upsetting all those around me. I have learnt to be calmer, especially when things are not going well.

Sarit has been a good coach, firm, professional and easy to get along with, in that she would always listens and ask questions that would help me think on the above issues and many more. Questions that made me to always reflect on my actions, especially when I have snapped. In some cases the questions were deep and unseating, butalways questions that needed to be asked. I have learnt to always ask myself as to why have I acted in that way.

I have had an opportunity to start thinking about how I would like to grow the organisation.

As

a result of that I now hesitate before I react to situations, as this gives me an opportunity to think about the how my actions and behaviours would make me feel afterwards. She is always calm and patient. When I get stuck she would find ways to ask the same question but in a different way.Now and then I dip into her ways of coaching, in working with my staff and family members.

I am also learning to be okay with not being in control.

I am thus happy with Sarit as a coach and would recommend her to other people around me.

Thank you for the opportunity.  

Hi Sarit, 

Sarit is a capable and competent coach. I worked with her specifically on finding my purpose and was pleasantly surprised by the details we uncovered together. I found the coaching process to be in between talking to your best friend and talking to your therapist. It is very focused and goal oriented. Sarit is able to take all the stories and details you tell her and connect the dots in a way nobody else ever has. I loved that she is direct and stays focused, so when you get off topic she will quickly direct you back to the topic at hand. I come from a very different background from Sarit and yet we had no problem discussing anything. I fully recommend Sarit for any of your coaching needs. 

Amidst all the confusion that 2020 had thrown, I was struggling to find my path in many aspects and needed guidance like many others.  A chance finding on the women's expat group, I was fortunate to find Sarit's post on life coaching and thereafter shortly contacted her in November 2020.

I strongly believe that Sarit has been the source of clarity that I have been seeking.Coaching sessions with her have been amazing and I have learnt so much about myself in the process.
She has been amazingly patient and very understanding,always positive and encouraging. Her coaching sessions have been fruitful and motivating.She has a keen sense of observation and can easily decipher patterns and latent issues which once dealt with, ultimately provide the answers we seek.
So often we all get lost in the hustle and bustle of life, it's easy to forget to live and the purpose of life. In order to truly appreciate the essence of what life really is, its best to peel all the layers underneath, introspection and objective perspectives, best from a neutral person will reveal what one is seeking.
I am happy with the coaching sessions with Sarit, I feel more confident, intune and able to understand myself better.
She has been instrumental in providing the necessary tools and nudge to pick oneself up and guide one into the right direction.
I am so happy and grateful to have met her (online platform) and appreciate her guidance and support.
Thanks so much Sarit!

I found Sarit to be deeply engaged in my issues that I

brought forward. She was non-judgemental, had a fantastic active listening

approach, and also a kind and sensitive demeanor that makes you feel relaxed

and able to share and get through the process easily. She has a fantastic way

of getting you to really mentally explore the issue without feeling too

pressurized. She also has incredible insights which is from her careful way of

listening with real interest and compassion. It is obvious from her style of

coaching that she is passionate about what she does and really wants to help me

explore the issues. It felt empowering for me to find the solutions, which

Sarit cleverly steered me to find independently. She showed great patience and

understanding in helping me work through this process. I feel that she has a

real skill for this especially as I am a healthcare professional who is also

trained in psychotherapy and counselling. Many people think that they listen to

people, but real, active listening is a natural talent as well as a skill that

takes much aptitude and training. Sarit shows this skill in abundance and I

would be happy to recommend her to everyone I know!

Sarit is an intuitive listener and asks the right questions. 

She is observant, reads people well and provides the right level of feedback. 

I feel at ease in her company as she is reliable, honest, and very helpful. 

I recommend Sarit to anyone who is looking for an inspiring coach.

Anette Axelsson

 Anette Axelsson

את שרית הכרתי במקרה (ואולי לא) בניסיון לעשות שינוי במקום העבודה שלי.

המילים "ייעוד" ו"תהליך" היו גדולות מידי עבורי, אבל שרית הצליחה להראות לי אותן בפשטותן. עד כמו זה נכון להיות במקום שלי. להשקיע במה שנכון לי. 

השיחות, התרגילים, החשיבה המשותפת נעמו לי מאוד ופתחו לי נקודות מבט חדשות

ממליצה בחום לכל מי ששואף להיות נכון ומדוייק יותר עבור עצמו.

תודה שרית 

לירון

לירון

bottom of page